FK Olimp-Dolgoprudnyi ( -2022)
Info
Game plan
Record Second League Division B Gruppe 2 (-2023) 18/19
Matches | Wins | Draws | Losses | ø pts | Goals | ø spectators | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Home record | 12 | 8 | 2 | 2 | 2.17 | 30:12 | 583 |
Away record | 12 | 4 | 2 | 6 | 1.17 | 13:9 | 563 |
Overall balance | 24 | 12 | 4 | 8 | 1.67 | 43:21 | 573 |
Russian Cup
Matchday | Date | Time | Venue | Ranking | Opponent | System of play | Attendance | Result | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Second Round | Mon Jul 30, 2018 | 5:00 PM | A | Kvant Obninsk | 4-2-3-1 | 3.500 | 3:1 AET |
Second League Division B Gruppe 2 (-2023)
Matchday | Date | Time | Venue | Ranking | Opponent | System of play | Attendance | Result | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wed Jul 18, 2018 | 5:30 PM | A | (4.) | Energia V. Luki (9.) | 4-2-3-1 | 600 | 0:0 | |
2 | Tue Jul 24, 2018 | 5:00 PM | H | (6.) | Chertanovo 2 (3.) | 4-2-3-1 | 500 | 1:1 | |
3 | Fri Aug 3, 2018 | 6:00 PM | A | (8.) | Murom (11.) | 4-2-3-1 | 2.000 | 3:1 | |
5 | Fri Aug 17, 2018 | 5:00 PM | H | (11.) | Tekstilshchik (1.) | 4-4-1-1 | 1.000 | 0:2 | |
6 | Sat Aug 25, 2018 | 2:00 PM | A | (12.) | Veles Moscow (5.) | 4-2-3-1 | 380 | 1:0 | |
7 | Sun Sep 2, 2018 | 3:00 PM | H | (13.) | Torpedo Vlad. (2.) | 4-2-3-1 | 500 | 3:1 | |
8 | Sun Sep 9, 2018 | 4:00 PM | A | (9.) | Loko-Kazanka M. (2.) | 4-2-3-1 | 400 | 0:0 | |
9 | Fri Sep 14, 2018 | 5:00 PM | H | (12.) | Dnepr Smolensk (6.) | 4-2-3-1 | 1.000 | 4:2 | |
10 | Sat Sep 22, 2018 | 2:00 PM | A | (8.) | Leningradets (3.) | 4-2-3-1 | 200 | 1:2 | |
11 | Sun Sep 30, 2018 | 3:00 PM | H | (7.) | Pskov-747 (5.) | 4-2-3-1 | 400 | 7:1 | |
12 | Sun Oct 7, 2018 | 2:00 PM | A | (6.) | Kolomna (10.) | 4-1-4-1 | 700 | 1:0 | |
13 | Sat Oct 13, 2018 | 3:00 PM | H | (6.) | Znamya Truda (9.) | 4-1-4-1 | 300 | 2:1 | |
14 | Sun Oct 21, 2018 | 6:00 PM | A | (6.) | Chertanovo 2 (13.) | 4-2-3-1 | 200 | 0:3 | |
15 | Sat Oct 27, 2018 | 3:00 PM | H | (5.) | Murom (7.) | 4-1-4-1 | 300 | 1:1 | |
17 | Sat Nov 10, 2018 | 1:00 PM | A | (5.) | Tekstilshchik (1.) | 4-1-4-1 | 850 | 1:0 | |
18 | Sat Apr 6, 2019 | 2:00 PM | H | (7.) | Veles Moscow (3.) | 4-2-3-1 | 500 | 1:0 | |
19 | Sat Apr 13, 2019 | 2:00 PM | A | (5.) | Torpedo Vlad. (6.) | 4-1-4-1 | 420 | 1:0 | |
20 | Sat Apr 20, 2019 | 2:00 PM | H | (6.) | Loko-Kazanka M. (1.) | 4-1-4-1 | 500 | 2:3 | |
21 | Fri Apr 26, 2019 | 12:00 AM | A | (8.) | Dnepr Smolensk (12.) | ? | 0:3 | ||
22 | Sat May 4, 2019 | 2:00 PM | H | (5.) | Leningradets (4.) | 4-4-2 | 1.000 | 3:0 | |
23 | Sat May 11, 2019 | 2:00 PM | A | (5.) | Pskov-747 (10.) | 4-4-2 | 300 | 1:0 | |
24 | Sun May 19, 2019 | 2:00 PM | H | (5.) | Kolomna (11.) | 4-4-2 | 300 | 4:0 | |
25 | Sun May 26, 2019 | 3:30 PM | A | (4.) | Znamya Truda (5.) | 4-4-2 | 700 | 0:4 | |
26 | Sun Jun 2, 2019 | 2:00 PM | H | (4.) | Energia V. Luki (9.) | 4-4-2 | 700 | 2:0 |