Vierde Divisie A Saturday
Netherlands
League level:
Fifth Tier
- Number of teams: 0 teams
- Players: 0
- Foreigners: 0 Players %
- ø-Market value: -
Complete Vierde Divisie A Saturday schedule
This page displays all fixtures for the current season. All matchdays are displayed in chronological order.
1.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/1/182:30 PM | ||||||
(4.) Achilles Veen | 2:1 | SV Nootdorp (11.) | ||||
(14.) VV Capelle | 0:3 | RKAV Volendam (2.) | ||||
(3.) Rijnvogels | 2:0 | Gravenzande (13.) | ||||
(15.) Jodan Boys | 0:3 | Ter Leede (1.) | ||||
(9.) Spijkenisse | 2:2 | SC Feyenoord (10.) | ||||
(12.) AVV Swift | 1:2 | Smitshoek (5.) | ||||
(7.) Zwaluwen | 3:3 | Den Bosch U21 (6.) | ||||
2:45 PM | ||||||
(8.) XerxesDZB | 3:3 | SV DFS (16.) |
2.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/8/182:30 PM | ||||||
(16.) SV DFS | 1:1 | Rijnvogels (4.) | ||||
(8.) Gravenzande | 4:2 | AVV Swift (13.) | ||||
(15.) SV Nootdorp | 1:4 | VV Capelle (7.) | ||||
(5.) SC Feyenoord | 3:2 | Jodan Boys (14.) | ||||
(10.) Smitshoek | 0:1 | Zwaluwen (6.) | ||||
(9.) Ter Leede | 0:3 | Spijkenisse (3.) | ||||
(1.) RKAV Volendam | 7:1 | XerxesDZB (12.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(2.) Den Bosch U21 | 4:1 | Achilles Veen (11.) |
3.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/15/182:30 PM | ||||||
(5.) Achilles Veen | 4:1 | SV DFS (16.) | ||||
(7.) Gravenzande | 2:2 | Den Bosch U21 (6.) | ||||
(8.) Rijnvogels | 2:4 | SC Feyenoord (2.) | ||||
(11.) Jodan Boys | 4:0 | Smitshoek (13.) | ||||
(1.) Spijkenisse | 4:1 | SV Nootdorp (15.) | ||||
(3.) Zwaluwen | 3:1 | RKAV Volendam (4.) | ||||
2:45 PM | ||||||
(10.) XerxesDZB | 2:1 | VV Capelle (12.) | ||||
Sat 11/10/182:30 PM | ||||||
(14.) AVV Swift | 0:0 | Ter Leede (9.) |
4.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/22/182:30 PM | ||||||
(15.) SV Nootdorp | 1:1 | XerxesDZB (10.) | ||||
(13.) VV Capelle | 0:1 | Gravenzande (7.) | ||||
(16.) SV DFS | 2:2 | Spijkenisse (3.) | ||||
(4.) SC Feyenoord | 2:3 | AVV Swift (12.) | ||||
(9.) Smitshoek | 3:1 | Rijnvogels (11.) | ||||
(5.) Ter Leede | 3:1 | Zwaluwen (6.) | ||||
(1.) RKAV Volendam | 3:0 | Achilles Veen (8.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(2.) Den Bosch U21 | 8:2 | Jodan Boys (14.) |
5.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/29/182:30 PM | ||||||
(7.) Zwaluwen | 0:0 | XerxesDZB (11.) | ||||
(10.) Achilles Veen | 1:2 | Spijkenisse (2.) | ||||
(3.) Gravenzande | 5:1 | SV Nootdorp (16.) | ||||
(12.) Rijnvogels | 1:1 | Ter Leede (6.) | ||||
(14.) Jodan Boys | 1:2 | RKAV Volendam (1.) | ||||
(5.) SC Feyenoord | 1:1 | Smitshoek (9.) | ||||
(8.) AVV Swift | 6:2 | VV Capelle (13.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(4.) Den Bosch U21 | 2:2 | SV DFS (15.) |
6.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/6/182:30 PM | ||||||
(10.) VV Capelle | 4:2 | Achilles Veen (11.) | ||||
(14.) SV DFS | 2:1 | Jodan Boys (15.) | ||||
(16.) SV Nootdorp | 1:1 | Zwaluwen (8.) | ||||
(9.) Smitshoek | 2:4 | Gravenzande (3.) | ||||
(1.) Spijkenisse | 2:1 | Rijnvogels (13.) | ||||
(4.) Ter Leede | 2:1 | Den Bosch U21 (6.) | ||||
(2.) RKAV Volendam | 4:4 | SC Feyenoord (7.) | ||||
2:45 PM | ||||||
(12.) XerxesDZB | 1:3 | AVV Swift (5.) |
7.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/13/182:30 PM | ||||||
(3.) Gravenzande | 3:2 | XerxesDZB (13.) | ||||
(9.) Rijnvogels | 1:0 | Achilles Veen (12.) | ||||
(15.) Jodan Boys | 2:2 | VV Capelle (10.) | ||||
(5.) SC Feyenoord | 3:0 | SV DFS (14.) | ||||
(6.) AVV Swift | 1:1 | SV Nootdorp (16.) | ||||
(7.) Ter Leede | 0:4 | RKAV Volendam (2.) | ||||
(8.) Zwaluwen | 1:3 | Spijkenisse (1.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(4.) Den Bosch U21 | 3:1 | Smitshoek (11.) |
8.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/20/182:30 PM | ||||||
(12.) Achilles Veen | 2:0 | Jodan Boys (15.) | ||||
(9.) VV Capelle | 1:0 | Den Bosch U21 (5.) | ||||
(13.) SV DFS | 2:1 | Zwaluwen (11.) | ||||
(16.) SV Nootdorp | 1:2 | SC Feyenoord (4.) | ||||
(10.) Smitshoek | 2:1 | Ter Leede (8.) | ||||
(3.) Spijkenisse | 2:5 | Gravenzande (2.) | ||||
(1.) RKAV Volendam | 3:1 | AVV Swift (6.) | ||||
2:45 PM | ||||||
(14.) XerxesDZB | 0:1 | Rijnvogels (7.) |
9.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/27/182:30 PM | ||||||
(6.) Ter Leede | 5:0 | XerxesDZB (15.) | ||||
(10.) SV DFS | 3:1 | VV Capelle (12.) | ||||
(2.) Gravenzande | 2:3 | Zwaluwen (8.) | ||||
(7.) Rijnvogels | 4:0 | SV Nootdorp (16.) | ||||
(4.) SC Feyenoord | 3:3 | Achilles Veen (11.) | ||||
(13.) Smitshoek | 2:3 | RKAV Volendam (1.) | ||||
(9.) AVV Swift | 0:1 | Jodan Boys (14.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(5.) Den Bosch U21 | 3:0 | Spijkenisse (3.) |
10.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/3/182:30 PM | ||||||
(13.) Achilles Veen | 1:2 | Ter Leede (4.) | ||||
(9.) VV Capelle | 5:1 | SC Feyenoord (6.) | ||||
(14.) Jodan Boys | 1:3 | Gravenzande (2.) | ||||
(16.) SV Nootdorp | 1:2 | SV DFS (10.) | ||||
(5.) Spijkenisse | 0:2 | AVV Swift (8.) | ||||
(1.) RKAV Volendam | 4:2 | Den Bosch U21 (7.) | ||||
(12.) Zwaluwen | 0:2 | Rijnvogels (3.) | ||||
2:45 PM | ||||||
(15.) XerxesDZB | 1:2 | Smitshoek (11.) |
11.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/17/182:30 PM | ||||||
(2.) Gravenzande | 6:0 | SV DFS (13.) | ||||
(6.) Rijnvogels | 0:2 | Jodan Boys (14.) | ||||
(10.) Smitshoek | 1:1 | Spijkenisse (5.) | ||||
(3.) Ter Leede | 4:1 | VV Capelle (12.) | ||||
(1.) RKAV Volendam | 3:1 | SV Nootdorp (16.) | ||||
(8.) Zwaluwen | 1:0 | AVV Swift (9.) | ||||
2:45 PM | ||||||
(15.) XerxesDZB | 0:3 | Achilles Veen (11.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(4.) Den Bosch U21 | 2:0 | SC Feyenoord (7.) |
12.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/24/182:30 PM | ||||||
(4.) Spijkenisse | 4:1 | XerxesDZB (16.) | ||||
(12.) VV Capelle | 0:3 | Smitshoek (8.) | ||||
(9.) Achilles Veen | 1:0 | Gravenzande (2.) | ||||
(14.) SV DFS | 1:3 | RKAV Volendam (1.) | ||||
(13.) Jodan Boys | 2:1 | Zwaluwen (11.) | ||||
(15.) SV Nootdorp | 3:2 | Den Bosch U21 (5.) | ||||
(7.) SC Feyenoord | 1:1 | Ter Leede (3.) | ||||
(10.) AVV Swift | 2:2 | Rijnvogels (6.) |
13.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 12/1/182:30 PM | ||||||
(7.) Smitshoek | 3:0 | SV Nootdorp (15.) | ||||
(2.) Gravenzande | 0:1 | SC Feyenoord (6.) | ||||
(9.) Rijnvogels | 1:3 | Den Bosch U21 (4.) | ||||
(5.) Spijkenisse | 1:3 | RKAV Volendam (1.) | ||||
(11.) AVV Swift | 2:2 | Achilles Veen (10.) | ||||
(3.) Ter Leede | 4:2 | SV DFS (14.) | ||||
(8.) Zwaluwen | 6:2 | VV Capelle (13.) | ||||
2:45 PM | ||||||
(16.) XerxesDZB | 0:2 | Jodan Boys (12.) |
14.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 12/8/182:30 PM | ||||||
(5.) SC Feyenoord | 4:2 | XerxesDZB (16.) | ||||
(13.) VV Capelle | 2:2 | Rijnvogels (9.) | ||||
(11.) Achilles Veen | 0:0 | Zwaluwen (8.) | ||||
(14.) SV DFS | 0:1 | Smitshoek (6.) | ||||
(10.) Jodan Boys | 3:2 | Spijkenisse (7.) | ||||
(15.) SV Nootdorp | 0:2 | Ter Leede (2.) | ||||
(1.) RKAV Volendam | 4:0 | Gravenzande (3.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(4.) Den Bosch U21 | 1:0 | AVV Swift (12.) |
15.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 12/15/182:30 PM | ||||||
(11.) Achilles Veen | 1:1 | Smitshoek (7.) | ||||
(4.) Gravenzande | 2:4 | Ter Leede (2.) | ||||
(8.) Rijnvogels | 3:2 | RKAV Volendam (1.) | ||||
(9.) Jodan Boys | 4:1 | SV Nootdorp (15.) | ||||
(5.) Spijkenisse | 3:0 | VV Capelle (14.) | ||||
(12.) AVV Swift | 1:1 | SV DFS (13.) | ||||
(10.) Zwaluwen | 1:1 | SC Feyenoord (6.) | ||||
2:45 PM | ||||||
(16.) XerxesDZB | 0:2 | Den Bosch U21 (3.) |
16.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 1/19/192:30 PM | ||||||
(4.) SC Feyenoord | 2:1 | Rijnvogels (10.) | ||||
(13.) SV DFS | 3:2 | Achilles Veen (12.) | ||||
(15.) SV Nootdorp | 1:0 | Spijkenisse (7.) | ||||
(8.) Smitshoek | 0:3 | Jodan Boys (6.) | ||||
(3.) Ter Leede | 1:2 | AVV Swift (11.) | ||||
(1.) RKAV Volendam | 0:1 | Zwaluwen (9.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(2.) Den Bosch U21 | 3:0 | Gravenzande (5.) | ||||
Sat 2/23/192:30 PM | ||||||
(14.) VV Capelle | 1:0 | XerxesDZB (16.) |
17.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 1/26/192:30 PM | ||||||
(11.) Achilles Veen | 4:2 | VV Capelle (14.) | ||||
(12.) Rijnvogels | 1:2 | Spijkenisse (6.) | ||||
(5.) Jodan Boys | 2:0 | SV DFS (13.) | ||||
(4.) SC Feyenoord | 2:2 | RKAV Volendam (1.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(3.) Den Bosch U21 | 0:2 | Ter Leede (2.) | ||||
Sat 2/23/192:30 PM | ||||||
(7.) Gravenzande | 2:2 | Smitshoek (9.) | ||||
(8.) Zwaluwen | 2:1 | SV Nootdorp (15.) | ||||
Sat 3/2/192:30 PM | ||||||
(10.) AVV Swift | 3:2 | XerxesDZB (16.) |
18.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 2/2/192:30 PM | ||||||
(13.) VV Capelle | 1:1 | AVV Swift (11.) | ||||
(15.) SV Nootdorp | 2:2 | Gravenzande (7.) | ||||
(9.) Smitshoek | 1:1 | SC Feyenoord (4.) | ||||
(2.) Ter Leede | 1:0 | Rijnvogels (12.) | ||||
(1.) RKAV Volendam | 1:1 | Jodan Boys (6.) | ||||
2:45 PM | ||||||
(16.) XerxesDZB | 2:3 | Zwaluwen (5.) | ||||
Sat 2/23/192:30 PM | ||||||
(14.) SV DFS | 0:2 | Den Bosch U21 (3.) | ||||
(8.) Spijkenisse | 0:3 | Achilles Veen (10.) |
19.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 2/9/192:30 PM | ||||||
(11.) Rijnvogels | 5:0 | XerxesDZB (16.) | ||||
(7.) Gravenzande | 0:0 | Spijkenisse (9.) | ||||
(6.) Jodan Boys | 1:3 | Achilles Veen (8.) | ||||
(5.) SC Feyenoord | 3:2 | SV Nootdorp (15.) | ||||
(12.) AVV Swift | 4:4 | RKAV Volendam (1.) | ||||
(2.) Ter Leede | 2:1 | Smitshoek (10.) | ||||
(4.) Zwaluwen | 2:0 | SV DFS (14.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(3.) Den Bosch U21 | 1:2 | VV Capelle (13.) |
20.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 2/16/192:30 PM | ||||||
(10.) Achilles Veen | 2:4 | Rijnvogels (8.) | ||||
(13.) VV Capelle | 0:0 | Jodan Boys (7.) | ||||
(14.) SV DFS | 2:5 | SC Feyenoord (4.) | ||||
(15.) SV Nootdorp | 1:3 | AVV Swift (9.) | ||||
(12.) Smitshoek | 2:2 | Den Bosch U21 (5.) | ||||
(11.) Spijkenisse | 0:3 | Zwaluwen (3.) | ||||
(1.) RKAV Volendam | 2:1 | Ter Leede (2.) | ||||
2:45 PM | ||||||
(16.) XerxesDZB | 2:3 | Gravenzande (6.) |
21.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/9/192:30 PM | ||||||
(10.) Smitshoek | 6:1 | XerxesDZB (16.) | ||||
(14.) SV DFS | 0:1 | SV Nootdorp (15.) | ||||
(8.) Gravenzande | 0:1 | Jodan Boys (6.) | ||||
(7.) Rijnvogels | 2:0 | Zwaluwen (4.) | ||||
(9.) AVV Swift | 3:2 | Spijkenisse (12.) | ||||
(2.) Ter Leede | 2:1 | Achilles Veen (11.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(5.) Den Bosch U21 | 1:2 | RKAV Volendam (1.) | ||||
Sat 3/30/192:30 PM | ||||||
(3.) SC Feyenoord | 2:1 | VV Capelle (13.) |
22.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/16/192:30 PM | ||||||
(12.) Achilles Veen | 0:0 | SC Feyenoord (3.) | ||||
(9.) Jodan Boys | 0:4 | AVV Swift (6.) | ||||
(1.) RKAV Volendam | 2:0 | Smitshoek (11.) | ||||
(4.) Zwaluwen | 1:3 | Gravenzande (7.) | ||||
(15.) SV Nootdorp | 0:1 | Rijnvogels (8.) | ||||
(10.) Spijkenisse | 3:1 | Den Bosch U21 (5.) | ||||
2:45 PM | ||||||
(16.) XerxesDZB | 1:2 | Ter Leede (2.) | ||||
Mon 4/22/192:30 PM | ||||||
(13.) VV Capelle | 1:0 | SV DFS (14.) |
23.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/23/192:30 PM | ||||||
(5.) Rijnvogels | 3:1 | AVV Swift (7.) | ||||
(12.) Smitshoek | 0:2 | VV Capelle (13.) | ||||
(2.) Ter Leede | 3:2 | SC Feyenoord (3.) | ||||
(1.) RKAV Volendam | 6:2 | SV DFS (14.) | ||||
(6.) Zwaluwen | 2:2 | Jodan Boys (9.) | ||||
2:45 PM | ||||||
(16.) XerxesDZB | 2:1 | Spijkenisse (11.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(4.) Den Bosch U21 | 2:0 | SV Nootdorp (15.) | ||||
Sat 3/30/192:30 PM | ||||||
(8.) Gravenzande | 1:3 | Achilles Veen (10.) |
24.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 4/6/192:30 PM | ||||||
(9.) Achilles Veen | 4:0 | XerxesDZB (16.) | ||||
(13.) VV Capelle | 0:1 | Ter Leede (2.) | ||||
(14.) SV DFS | 0:1 | Gravenzande (7.) | ||||
(8.) Jodan Boys | 3:1 | Rijnvogels (6.) | ||||
(15.) SV Nootdorp | 3:1 | RKAV Volendam (1.) | ||||
(3.) SC Feyenoord | 1:0 | Den Bosch U21 (5.) | ||||
(12.) Spijkenisse | 1:4 | Smitshoek (11.) | ||||
(10.) AVV Swift | 1:3 | Zwaluwen (4.) |
25.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 4/13/192:30 PM | ||||||
(6.) Gravenzande | 4:2 | RKAV Volendam (2.) | ||||
(7.) Rijnvogels | 1:0 | VV Capelle (13.) | ||||
(11.) Smitshoek | 1:1 | SV DFS (14.) | ||||
(12.) Spijkenisse | 1:1 | Jodan Boys (8.) | ||||
(10.) AVV Swift | 4:5 | Den Bosch U21 (5.) | ||||
(4.) Zwaluwen | 1:0 | Achilles Veen (9.) | ||||
(1.) Ter Leede | 4:0 | SV Nootdorp (15.) | ||||
2:45 PM | ||||||
(16.) XerxesDZB | 3:3 | SC Feyenoord (3.) |
26.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 4/20/192:30 PM | ||||||
(6.) Jodan Boys | 7:2 | XerxesDZB (16.) | ||||
(9.) Achilles Veen | 1:0 | AVV Swift (10.) | ||||
(13.) VV Capelle | 0:0 | Zwaluwen (5.) | ||||
(15.) SV DFS | 0:2 | Ter Leede (1.) | ||||
(14.) SV Nootdorp | 3:0 | Smitshoek (11.) | ||||
(3.) SC Feyenoord | 4:1 | Gravenzande (8.) | ||||
(2.) RKAV Volendam | 6:0 | Spijkenisse (12.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(4.) Den Bosch U21 | 2:1 | Rijnvogels (7.) |
27.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 5/4/192:30 PM | ||||||
(9.) Achilles Veen | 2:2 | Den Bosch U21 (5.) | ||||
(13.) VV Capelle | 4:2 | SV Nootdorp (14.) | ||||
(8.) Rijnvogels | -:- | SV DFS (15.) | ||||
(6.) Jodan Boys | 1:1 | SC Feyenoord (3.) | ||||
(12.) Spijkenisse | 2:2 | Ter Leede (2.) | ||||
(10.) AVV Swift | 1:1 | Gravenzande (7.) | ||||
(4.) Zwaluwen | 4:0 | Smitshoek (11.) | ||||
2:45 PM | ||||||
(16.) XerxesDZB | 0:2 | RKAV Volendam (1.) |
28.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 5/11/192:30 PM | ||||||
(15.) SV DFS | 5:0 | XerxesDZB (16.) | ||||
(6.) Gravenzande | 2:1 | Rijnvogels (8.) | ||||
(14.) SV Nootdorp | 2:1 | Achilles Veen (9.) | ||||
(3.) SC Feyenoord | 3:1 | Spijkenisse (13.) | ||||
(11.) Smitshoek | 1:1 | AVV Swift (10.) | ||||
(1.) Ter Leede | 2:0 | Jodan Boys (7.) | ||||
(2.) RKAV Volendam | 0:1 | VV Capelle (12.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(5.) Den Bosch U21 | 0:1 | Zwaluwen (4.) |
29.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 5/18/192:30 PM | ||||||
(9.) Achilles Veen | 1:2 | RKAV Volendam (2.) | ||||
(7.) Gravenzande | 0:3 | VV Capelle (11.) | ||||
(8.) Rijnvogels | 1:3 | Smitshoek (10.) | ||||
(5.) Jodan Boys | 3:0 | Den Bosch U21 (6.) | ||||
(13.) Spijkenisse | 5:1 | SV DFS (15.) | ||||
(12.) AVV Swift | 2:3 | SC Feyenoord (3.) | ||||
(4.) Zwaluwen | 1:3 | Ter Leede (1.) | ||||
2:45 PM | ||||||
(16.) XerxesDZB | 2:0 | SV Nootdorp (14.) |
30.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 5/25/192:30 PM | ||||||
(12.) VV Capelle | 1:1 | Spijkenisse (13.) | ||||
(15.) SV DFS | 1:4 | AVV Swift (10.) | ||||
(14.) SV Nootdorp | 0:0 | Jodan Boys (6.) | ||||
(3.) SC Feyenoord | 3:3 | Zwaluwen (4.) | ||||
(9.) Smitshoek | 1:0 | Achilles Veen (11.) | ||||
(1.) Ter Leede | 2:0 | Gravenzande (7.) | ||||
(2.) RKAV Volendam | 3:5 | Rijnvogels (8.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(5.) Den Bosch U21 | 6:1 | XerxesDZB (16.) |